• Русский
  • Українська

Питання - відповіді


Чому може зламатись замок авто?

Автомобільні замки це - замок запалювання, дверний та багажника. Найгірше, якщо зламався замок запалювання. У такому випадку ви не зможете використовувати ваше авто і Вам однозначно знадобиться допомога професіоналів. Причин, за яких може вийти з ладу замок вашого авто достатньо багато. Найпростішими з них є бруд та вода, через що з часом з’являється іржа. Також замок може вийти з ладу через стирання металу і якщо ви бачите перші труднощі в користуванні замком, то варто не відкладати на потім візит до майстра. Наші фахівці проведуть діагностику та проведуть профілактичний ремонт або ж проведуть заміну зношених частин на нові. Вчасна профілактика збереже Ваші гроші та зекономить Ваш час.


Чому відкриття замків має проводитись тільки майстрами ?

Найчастіше людина, яка не може відкрити авто панікує, нервується та робить багато непотрібних речей, що тільки ускладнюють ситуацію для подальшого відкриття замка майстром без пошкоджень. Аварійне відкриття авто – це справді ювелірна робота и потребує не тільки певних знань та навиків а й уважності та спокою. Для кожного замку є свій підхід та інструмент, необхідні знання та навички і звичайно ж досвід.


Що робити при втраті ключів від автомобіля?

Якщо Ви втратили ключ від автомобіля не варто панікувати, просто зверніться до фахівців нашої компанії. Ми швидко та якісно вирішимо Вашу проблему. Для початку ми обережно відкриємо Ваш автомобіль без пошкоджень, а потім по замку виготовимо дублікат ключа, в тому числі ключа з іммобілайзером. Допомога при втраті ключа надається тільки при наявності документів, що підтверджують право власності на авто.

Декілька порад для наших клієнтів:

- Слідкуйте щоб діти не залишались самі в машині, адже вони можуть замкнути двері з середини автомобіля. То саме і з помешканням))
- Не робіть різких рухів ключами
- Зробіть декілька дублікатів ключів завчасно
- Перед тим як виходити з авто або з помешкання, перевірте чи взяли ви ключі з собою
- Тримайте документи на автомобіль з собою, не залишайте їх в машині
- Дбайливо ставтесь до замків свого авто або ж квартири
- Не пробуйте власноручно відкрити заклинивший/непрацюючий замок, зверніться до наших фахівців та дочекайтесь їх приїзду.

Ми надійні та доступні, наша мобільна майстерня дозволяє працювати на виїзді з найскладнішими завданнями.