• Русский
  • Українська

Виготовлення ключів

«ЛоксМайстер» фахово займається виготовленням ключів за новими технологіями на сучасному обладнанні європейських виробників з якісних заготовок. Ми можемо запропонувати Вам виготовлення ключів практично до всіх сучасних автомобілів, починаючи з 1995 року випуску. Майстри «ЛоксМайстер» можуть зробити на Ваше замовлення електронний ключ з чіпом до Вашого авто, нарізати механічну частину ключа, прописати код для кнопок центрального замка, діагностувати початкові зношення замка або його частин, зробити дублікат існуючого ключа або прописати повністю новий ключ під Ваш замок.


ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ ДО АВТО, ДУБЛІКАТИ.

Що робити якщо Ви втратили ключ від Вашого авто? Якщо Ви маєте додатковий дублікат, то все гразд, а якщо ні, тоді варто звернутись до фахівців, які зможуть виготовити для Вас такий дублікат або ж зробити повністю новий ключ під вже існуючий замок. Часом, новий ключ потрібний не тільки у випадку втрати старого, а й у випадку коли Ви випадково зламали свій ключ просто в замку авто. Наші майстри усунуть уламки старого ключа максимально обережно, виготовлять новий ключ , а за потреби проведуть реставрацію Вашого ключа, якщо це можливо.
Сучасні автомобільні замки бувають різних типів – звичайні та з імобілайзером. Зробити новий ключ ми можемо практично в любому випадку: якщо Ви маєте ще один ключ – ми зробимо дублікат по ньому, по уламкам ключа, якщо вони всі в наявності, або ж просто по параметрам коду самого замка ( прописка).

Також ми надаємо наступні послуги:

- Заміна брелка на сигналізації ( якщо ремонт неможливий)
- Ремонт корпуса брелка сигналізації
- Перекодування брелка сигналізації ( нова прошивка)
- Заміна елементів живлення в брелках сигналізації
- Демонтаж замка запалювання для виготовлення дублікату ключа
- Програмування імобілайзера ( нова прошивка)

Ключі виготовлення

Виготовляємо ключі до всіх видів замків: ригельні, старі Австрійські, горищні, церковні, сейфові, лазерні (вертикального свердління), Mul-t-lock, GERDA, LOB, DOM, AZBE, KALE, SAB, MOTTURA, CIZA, гаражні, а також ключі для домофонів, автомобільні з чіпом (імобілайзер).
Наші ціни нижче ніж в офіційних дилерів АВТО,
а також проводимо заміну корпусу зношеного ключа авто (оригінального з кнопками) або викидного на новий.