Аварійне відкриття дверей, замків, сейфів та автомобілів у Львові та області.


м. Львів, проспект Чорнов
ола 59,
будинок побуту “Ювілейний” (у дворі)
тел.моб.: (067) 724-71-67

Наша компанія працює в західному регіоні України з 1997 року, надаючи фахову допомогу мешканцям Львова та Львівської області. Наші кваліфіковані майстри допоможуть Вам без пошкоджень відкрити будь-який замок, якщо раптом у Вас випадково зачинилися двері, машина або сейф. Також ми надаємо послуги із розблокування замків запалювання автомобілів, рульового колеса, вилучення уламків ключа із замка і КПП. За бажанням клієнта ми виготовимо ключ на замовлення при втраті (авто, сейфи, квартири), а також  виконаємо відключення сигналізації, чіпування та програмування ключів запалювання.

АВАРІЙНЕ відкриття замків та дверей – НАША ПРОФЕСІЯ.

Якщо у Вас зачинилися двері в квартирі, закрилась машина, зламався замок або Ви втратили ключ від сейфу – не панікуйте і зателефонуйте нам. Ми вирішимо Вашу проблему  швидко, якісно  та  в короткі терміни, не залишаючи пошкоджень. Після виклику наш фахівець приїде до Вас і відкриє двері, замок автомобіля або Ваш сейф без пошкодження! Це заощадить Ваш час  і дозволить Вам швидко вирішити проблему.

Запишіть наш телефон  вже зараз! +38 (067) 724-71-67

Чому саме «ЛОКСМАЙСТЕР»

  • Безкоштовні консультації по телефону.
  • Виїзд в любу частину м. Львова та Західного регіону України.
  • Гарантія на замок і його роботу.
  • Економія часу і грошей.
  • Ваш спокій.

Майстри компанії «Локсмайстер» володіють високою кваліфікацією, великим досвідом та необхідним сучасним обладнанням. При необхідності заміни замка, наші фахівці запропонують Вам на вибір великий асортимент замків як вітчизняних, так і закордонних виробників.

За якісні послуги наших майстрів Ви заплатите менше, ніж у тому випадку, коли при спробі відкрити замки самостійно, вони будуть остаточно зіпсовані. До того ж це велика економія часу, адже при самостійній спробі відкриття чи зміни замку, часу йде в  рази більше, ніж при роботі наших фахівців в аналогічних випадках.

Послуга з аварійного відкриття замків проводиться тільки за наявності документів, що підтверджують право власності на квартиру, автомобіль, сейф або гараж. У разі відсутності таких документів відкриття можливо лише в присутності співробітників правоохоронних органів.

м. Львів, проспект Чорновола 59,
будинок побуту “Ювілейний” (у дворі)
тел.моб.: (067) 724-71-67